BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasStudijos Vokietijoje - Studium in Deutschland

2010-09-13

Kas aš - Impressum

Posted by Erika Bürger in Impressum, Pagrindinis  Tagged


Esu optimistiška, metanti iššūkius likimui, studentė!

Baigiau Kelmės “Kražantės” pagrindinę mokyklą ir Jono Graičiūno gimnaziją.

Po abitūros įstojau į Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultetą studijuoti Verslo administravimo (http://www.smf.su.lt).

Antrame studijų kurse dalyvavau ERASMUS studijų mainų programoje ir vieną semestrą (SS08) praleidau Vokietijos Kaselio universitete (www.uni-kassel.de), kuriame studijavau ekonomiką. Studijų metu lankiau paskaitas susijusias su Vokietijos mokesčių politika ir finansais.

Prieš pradėdama studijų mainų semestrą, mėnesį praktikavausi MEDIGREIF GmbH bendrovėje (Vyr. Direktorius: Prof. Dr. Detlef Enderlein, Greifswald, Vokietija), firmos vystymo skyriuje (Abt. der Firmenentwicklung www.medigreif.de). Tai man padėjo labiau įtvirtinti vokiečių kalbos žinias bei įsigilinti į Vokietijos įmonių valdymo struktūrą.

Studijų Lietuvoje metu atlikau praktiką Ekonominės veiklos plėtros agentūroje (www.evpa.lt), Šiauliuose ir du mėnesius su savo studijų kolega ir geru draugu Martynu Jocu (Verslo adminisravimo bakalauras, Marketingo specializacija) su firmos direktoriaus Algirdo Skulskio bendradarbiavimu atlikome įdomų projektą marketingo ir IT srityje.

Iš karto po to su studijų draugėmis Monika Limantaite (2010 m. apsigynusi Verslo administravimo bakalauro darbą sėkmingai studijuoja magistrantūrą Vilniaus Gedimino Technikos universitete) ir Aida Bagočiūte (taip pat 2010 metais baigusi ŠU Verslo administravimo studijas) padėjome realizuoti marketingo idėjas IĮ “Arvėriva” padėsiančias didinti pardavimus Šiauliuose ir visoje Lietuvoje. Keletas idėjų buvo perimtos ir tai atsispindi firmos tinklalapyje (www.arveriva.lt)

Po trečiojo kurso nusprendžiau išnaudoti ERASMUS siūlomą galimybę atlikti praktiką užsienyje ir išvykau trims mėnesiams dirbti į Adventure Toys GmbH (Direktorius: p. Stephan zu Hoene, Kassel, Vokietija), kurioje buvau atsakinga už Online Shop tvarkymą (www.efaso.de), užsakymų priėmimą ir sąskaitų išrašymą, apskaitą, Hotline ir pan. Šioje bendrovėje dirbau vienerius metus (sudėjus praktikos laikotarpį).

Šiame etape po neilgų dvejonių nutraukiau studijas Šiaulių universitete ir perstojau į Kaselio universitetą studijuoti ekonomikos. Kodėl toks sprendimas, sužinosite skirsnyje “6 Semestrai ŠU - FAZIT”.

Nutraukusi darbo sutartį Adventure Toys bendrovėje pradėjau veiklą kaip vadybininko / projektų vadovo Dipl.- Ing. (FH) p. Lothar Baum asistente TÜV NORD Systems GmbH & Co. KG. (www.tuev-nord.de) Kaselyje.

Po pusės ten dirbtų metų, šioje bendrovėje atlikau 2 mėnesių praktiką (studienbezogenes Praktikum in Vollzeit) bei sėkmingai įgyvendinau praktikos tikslus: atlikta firmos paslaugų analizė, renginio organizavimas, atstovavimas firmai (TÜV NORD Gruppe) Hannoverio Mugėje 2011 (Hannover Messe 2011).

Nuo rugpjūčio 1 d. pradėjau veiklą kaip Technical Support Center darbuotoja akcinėje bendrovėje SMA Solar Technology AG, Niestetal (www.sma.de).

Jeigu Tu turi klausymų studijų tema, rašyk skiltyje “Klausi -> Atsakau”

Patiko (0)

Rodyk draugamskomentarai (2) to ' Kas aš - Impressum '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' Kas aš - Impressum '.

 1.    GLUOSNIS said,

  on Rugsėjis 12th, 2010 at 15:22

  Sėkmės moksluose, išmintingų patikimų draugų ir gražiausių rudens žiedų … :)

 2.    studijosde said,

  on Gruodis 24th, 2010 at 13:29

  Ačiū už linkėjimus ir tikiuosi, kad Tau jau sveikatėlė pagerėjo?! :)

Leave a reply

 • Monthly

 • Draugai

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web